Rijles-Pakket of losse lessen?

Kan je beter voor een rijles-pakket of losse lessen kiezen? Dat is een vraag die we vaak krijgen van onze leerlingen. Rijscholen geven vaak een optie om een geheel pakket bij hun af te nemen die bij je past. Vaak is dat het meest voordelige optie. Maar zeker niet in elke geval. Hieronder gaan we het hebben over of een pakket voordeliger is of losse lessen!

Plus punten Rijles pakket? 

  • Zekerheid: je hebt van tevoren betaald
  • Voordeel: je betaalt vaak een scherpere prijs dan wanneer je losse lessen neemt

Min punten Rijles pakket? 

  • Het kan zijn dat je, als je pakket ‘op’ is, nog extra lessen of examens nodig hebt
  • Het bedrag is misschien te groot om in één of 2 keer te kunnen betalen

Kies je voor een pakket, laat je dan sowieso van tevoren goed informeren over de mogelijkheden en eventuele risico’s. Kijk ook goed of het pakket wel daadwerkelijk voordeliger voor je is dan losse lessen, en doe eerst een proefles om een ruime schatting te kunnen maken van het aantal rijlessen dat je nodig hebt. 

Plus punten losse rijlessen: 

  • Je kunt stoppen wanneer je wil of wanneer dat nodig is, zonder vast te zitten aan een bepaald aantal lessen
  • Je hoeft niet in één keer een flink bedrag te betalen
  • Losse lessen zijn handig als je al eens rijlessen hebt gevolgd (en dus de basis kent), maar nooit je examen hebt behaald

Min punten losse rijlessen:

  • De prijs is vaak wat hoger
  • Je blijft kosten houden, omdat je steeds weer voor iedere les moet betalen
  • Uit ervaring weten we ook dat leerlingen meestal te weinig rijden in een week of soms 1x rijden in 2 weken tijd.

Ik kan nog steeds geen beslissing maken?! En nu?

Als je twijfelt over welke rijschool of welk pakket je het beste kunt kiezen dan is het raadzaam om een proefles (intake) af te spreken. Je gaat dan zelf 75 minuten rijden en we zullen na afloop samen bespreken hoe het ging. Bij de proefles voor de autorijlessen kunnen we je thuis ophalen en afzetten. Alle proeflessen bij STARTER rijschool zijn vrijblijvend. Je bent hierna dus niet verplicht om rijlessen bij ons te volgen.